Державна служба охорони
Северодонецький ВДСО

Iнформація

актуальна та важлива інформація 

          

 

                        Кадри

 

 

З метою виконання вимог Указу Президента України про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки, рішення колегії МВС України від 05.07.2012 № 18/км/3, Програми зміцнення кадрового потенціалу МВС на 2012-2016 роки  ГУМВС України у Луганській області розгорнуті та проводяться цільові заходи під умовною назвою «Кадри». Управління Державної служби охорони при ГУМВСУ у Луганській області активно включилося до реалізації поставленого завдання.   Одним з основних напрямків цієї роботи є якісне комплектування підрозділів охорони кандидатами, передусім з числа молоді.  Починаючи  з липня поточного року керівним та командним складом підрозділів охорони організована та проведена рекламна компанія щодо прийому на службу в органи внутрішніх справ насамперед серед випускників вищих навчальних закладів та військовослужбовців, які демобілізувалися з лав Збройних Сил України. Також були проведені зустрічі з представниками робочих колективів підприємств Луганщини.  Проведена  робота  по відбору кандидатів вже має свої позитивні тенденції. Так,  у липні та вересні поточного року  УДСО при ГУМВСУ у Луганській області на навчання до училища професійної підготовки було направлено по 3 кандидати, а у вересні 2012 року таких кандидатів було вже 9. Всі кандидати успішно пройшли вступні випробування та на теперішній час є курсантами Вінницького вищого професійного училища ДДСО при МВС України.

 

27.09.2012

 

 

 

          Сєвєродонецький МВДСО: 52 роки на варті спокою громадян.

 

                           ОХРАНА                                                                 ОХРАНА 

                   

                       награды                                        Проходная чулочной фабрики Рубежное

 

 

  ЯК це було:


У 1960 році у м. Сєвєродонецьк заснована дільниця позавідомчої служби охорони, яка відносилась до Лисичанського відділу позавідомчої державної служби охорони при Лисичанському МВ УМВС і розташовувалася у приміщенні медвитверезнику Сєвєродонецького МВ УМВС за адресою вул. Партизанська, 11. На той час особистий склад підрозділу складався із 64 сторожів, які обслуговували 10 постів на об'єктах народного господарства. У 1962 році дільничного Сєвєродонецької дільниці позавідомчої державної служби охорони Абакуменко Вадима Тимофійовича, як керівника відповідального за організацію партійної роботи, було визвано до обласного УМВС на нараду де було прийнято рішення про організацію відділення позавідомчої державної служби охорони при Сєвєродонецьком МВ УМВС. Першим начальником було призначено дільничного селища Боровське капітана міліції Безручко Олексія Миколайовича. До Сєвєродонецького відділення було приєднано територію м. Рубіжного та Кремінна. Першочерговим завданням керівництва на той час було вирішення питання численності особового складу і фонду заробітної плати. Першими об’єктами відділення стали відділення роздрібного постачання та безліч будівельних майданчиків, яки працювали на возведенні молодого міста та його підприємств. За допомогою партійної організації було набрано штат відділення сторожової охорони близько 700 чоловік. У 1963 році територію м. Рубіжне та Кремінна було відділено до окремих підрозділів. У 1964-65р. з’явилися мотопатрулі та пункти централізованого спостереження. Перше ПЦО було організовано у 1965 році тоді ж уведені стаціонарні пости міліції на особливо важливі об’єкти (до того банківські установи охоронялись своїми сторожами). Дивна була організація роботи на той час – у літній час патрулі об’їзжали пости на мотоциклах, а зимою на таксі. У радянські часи підрозділ плідно розвивався. Так, у 1980 році підрозділом охоронялося більш 400 об’єктів різних форм власності яких було обладнано ПЦС. На 9 ділянках існувало понад 180 охоронних постів, на яких несли службу 680 сторожів. На кожної ділянці був центральний пост, який приймав результати несення служби з постів, далі центральні пости доповідали окремому черговому ВДСО, а він черговому відповідальному по ВДСО. Для контролю за несенням служби у щоденно було задіяне відповідальну особу з атестованого штату і службовий автомобіль з вільнонайманим водієм. Спільно з керівниками торгових закладів було розроблено схему об’їзду об’єктів, яки охоронялись ПЦС з заїздом до постів охорони. Для перевірці служби по колу майже вистачало нічного часу.

 У 1992 році Северодонецкому ВДСО було надано окреме приміщення за адресою: вул. Патизанська, 27, де за допомогою особового складу було зроблено ремонт будівлі, збудовані гаражні бокси, спортзал та інші споруди, якими працівники користуються і по теперішній час.

З 1994 р. у Сєвєродонецькому ВДСО сформовано роту міліції у складі двох взводів – групи затримання ПЦН та взводу по охороні КФУ, об’єктів та супроводу і інкасації. Загальний список міліціонерів складав майже 200 чоловік та 280 працівників сторожовій охорони.

Сучасний етап розвитку Сєвєродонецкого підрозділу характеризується: вдосконаленням технічного оснащення а саме: сертифіковані системи централізованого нагляду (СЦН) – «Селена» та «Інтеграл», використанням багатофункціональних приладів охоронної сигналізації з антисаботажними властивостями та критозахисним каналом зв’язку з ПЦН – «Оріон», «ІнтТел», «Дунай», сучасними інтелектуальними датчиками руху, руйнування скла, вібрації тощо, також задіяні охоронні прилади «Дунай-GSM», які працюють без використання телефонної лінії «Власника», по GSM-каналу; підвищенням кваліфікації особового складу, посиленням боєздатності. У даний час чисельність підрозділу складає 33 співробітника міліції та 29 вільнонайманих працівників. Також, як і у 1962 році з листопада 2010 року до Северодонецького ВДСО було приєднано територію м. Рубіжне та Кремінна і підрозділ став міжрайонним відділенням під охороною якого знаходяться 6 об'єктів життєзабезпечення населення пітною водою, 87 особливоважливих об’єктів, 644 об’єктів різних форм власності, 544 КТС та 884 приміщення ОМГ, 1 установа банку охороняється фізичним постом, 3 групи супроводження інкасаторів.

Сьогодні очолює МВДСО майор міліції Максим Панченко, який може мобілізувати та організувати колектив для виконання завдань будь-якої складності.

Понад 26 років віддав службі у підрозділі ветеран МВС колишній старший інспектор служби ст. прапорщик міліції Міщенко Олександр Андрійович, який і на даний час залюбки діліться своїм досвідом та очолює Раду ветеранів Сєвєродонецького МВДСО. Нині у підрозділі служать 6 офіцерів, на плечі яких покладено велику відповідальність за охорону майна різних форм власності.

 «Ваша безпека – наша професія», - керуючись цим девізом досвідчені і професійні співробітники Сєвєродонецького МВДСО ось вже 52 роки поспіль оберігають і забезпечують безпеку жителів західного регіону Луганської області.

 

19.10.2012

 

 

                   

 

 

            Хай живе ремонт!

 

Зовнішній ремонт будівлі УДСО при ГУМВС України у Луганській області, де розміщується відділ кадрового забезпечення, не проводився з 90-х років минулого століття і не планувався найближчим часом.

Але напередодні святкування 60-річного ювілею служби начальник управління підполковник міліції Андрій Борисович Балик проявив ініціативу, яку підтримали співробітники і працівники відділу і з ентузіазмом почали упорядковувати фасад приміщення, в якому проводять так багато часу.

Вже тиждень Мицик Олександр Васильович, начальник відділу ресурсного забезпечення разом з електромонтерами УДСО озброївшись будівельними інструментами, освоюють навики малярів-штукатурів і покрівельників.

Результат спільних зусиль не змусить себе довго чекати: будівля змінюється прямо на очах і буде відповідати сучасним вимогам, які пред'являються до будівель і споруд такого роду. Адже престиж служби – це багаторівневе поняття, однією із складових яких є чистота і презентабельність будівель, в яких розміщуються відділи і підрозділи ДСО.

 

14.09.2012

 

 

 

    РЕАГУВАННЯ ГРУП ЗАТРИМАННЯ ДСО


   Групи затримання Державної служби охорони створені для негайного озброєного реагування при надходженні тривожних повідомлень з об'єктів і квартир, що перебувають під охороною ДСО.

    У групах затримання Державної служби охорони служать найбільш підготовлені та досвідчені працівники міліції. Державна служба охорони при МВС України - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

   Одночасно по всій території України на службу заступають понад 600 мобільних груп затримання Державної служби охорони.

Сєвєродонецьке МВДСО УДСО при ГУМВС України в Луганській області запрошує під охорону власників об'єктів усіх форм власності.

Звертатися:                                                                                                                        

 

м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.


 13.09.2012                                                

 

 

  Працівники ДСО завадили злодієві розжитися за рахунок                                     чужої необачності

Третього вересня на Луганщині о 14.05 наряд групи затримання Краснодонського міжрайонного відділу Державної служби охорони, що дислокується у м. Свердловськ, отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання кнопки тривожної сигналізації у охоронюваному відділенні банку «Райффайзенбанк-Аваль» по вулиці Енгельса.

А все почалося з того, що у згаданому банківському відділенні 59-річна місцева жителька оплачувала комунальні послуги. Владнавши усі свої справи біля каси, жінка не завважила, що біля віконечка каси залишився лежати її гаманець, й попрямувала до виходу. В банку о цій порі було малолюдно й ніхто не вказав жінці на її неуважність. Однак у цей час в приміщенні банку таки знайшовся «уважний» чоловік: помітивши чужий гаманець на стійці біля каси, він пильно роззирнувся на всі боки і, впевнившись, що за ним ніхто не спостерігає, взяв гаманець і швидко вийшов з банку.

На біду крадієві, його дії помітила завідувач банківського відділення, перед якою знаходився монітор камери відеоспостереження. Жінка негайно натиснула на тривожну кнопку і вибігла з приміщення, щоб наздогнати зловмисника. Вже на вулиці співробітниця банку помітила, що чоловік встиг добряче відійти від банку і прямував у напрямку місцевого стадіону. Саме в цей момент на місце події прибув автопатруль ДСО.

Працівниця банку швидко розповіла правоохоронцям про крадіжку, прикмети зловмисника та напрямок, в якому той зник. Працівники ДСО сержант міліції О.Машурянц та прапорщик міліції О.Шиндер почали обстежувати прилеглі вулиці і невдовзі затримали підозрілого чоловіка, за описом схожого на крадія. Під час поверхового огляду у затриманого виявили та вилучили жіночий гаманець, в якому була значна сума грошей та декілька кредитних карток.

На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу міліції. Затриманого ж, 42-річного непрацюючого жителя міста Червонопартизанськ Луганської області, працівники ДСО доставили до чергової частини Свердловського міськвідділу міліції.

Наразі затриманому інкримінують правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Триває слідство.

 

УДСО при ГУМВС України

у Луганській області


07.09.2012

 

 

Вклад державної служби охорони у вирішення соціально-                                 побутових проблем міліції.

 

ДСО – це єдина структура МВС України, яка працює на повному самофінансуванні, що потребує від її керівництва постійної роботи з оптимізації затрат. Бо скільки заробе служба, то й стільки піде коштів на оновлення автопарку, виплату заробітної плати, соціального захисту працівників служби охорони.

Тому запорукою успішного функціонування ДСО на ринку охоронних послуг є продумана політика економії, що з давньогрецької у буквальному перекладі означає «мистецтво ведення домашнього господарства». Й цьому мистецтву керівникам структурних підрозділів ДСО приходиться навчатися постійно.

Так, одним із сучасних заходів, що сприяють економічній стабільності ДСО, є передача адміністративних будівель держслужби охорони, що не використовуються в адміністративно-господарчій діяльності, на баланс підрозділів МВС України. 16 липня поточного року у Луганській області передано 3 адміністративні будівлі, що знаходяться у місті Рубіжному, Первомайському та Алчевську на баланс підрозділів ГУМВС України у Луганській області. Завдяки даним заходам, яким передувала складна адміністративна процедура, економія видатків складатиме більш ніж 10 тисяч грн. на місяць. Також вирішується питання переобладнання даних будівель у житлові приміщення, що будуть надаватися працівникам міліції, які потребують поліпшення житлових умов.

 

28.08.2012


 

22 СЕРПНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ МЕЛІЦІОНЕРОВ.

Знаем, помним, не забудем!

 

 

Судилося вам назавжди

Лишитись молодими,

А вашим дітям стати згодом

Старшими за вас.

Але ж у пам’яті людській

Ви будите живими

Героями, чий подвиг

Не затьмарить плинний час.

 В. Власюк

 

Імена загиблих міліціонерів державної служби охорони Луганщини назавжди вписані в книгу скорботи, увічнені на стіні пам'яті. На жаль, ні граніт, ні мармур не зможуть повернути нам бойових товаришів, дружинам – чоловіків, батькам – синів. 3а 60-ти річну історію існування ДСО у Луганській області ми втратили п’ятьох товаришів, які віддали своє життя за добру справу, залишились відданими присязі, не заплямували честь мундиру та захистили права людей.

Ми завжди будемо вшановувати пам’ять о своїх колегах і сподіваємося, що цей жахливий список не буде поповнюватися новими іменами.

Старшині міліції Запорожцю Костянтину Леонідовичу було  всього 30, коли бандитська куля обірвала його життя. За словами колег Костянтин був наповнений дуже великою силою життя та енергії. Усі конфлікти намагався перевести на жарт, сподівався прожити довге та щасливе життя. Однак безжалісна доля вирішала по-іншому.

28 червня 2003 року о пів на третю годину ночі на пункт централізованого спостереження ВДСО при Рубіжанському МВВС у м. Кремінна поступив сигнал «Тривога» з об’єкту, що охороняється, кафе «Шут». Даний розважальний заклад знаходився у селі Стара Краснянка. Буквально через лічені хвилини після того, як на централізованому пульті засвітилася тривожна лампочка, на місце події прибула група захоплення у складі старшини міліції Запорожца К.Л., міліціонера-кінолога Криштопина В.Б. та міліціонера-водія. При огляді підохоронного об’єкту, старший наряду Запорожець Костянтин Леонідович, дотримуючись правил особистої безпеки, озброєний автоматом АКС-4 та табельним «макаровим» підійшов до металевих дверей кафе. Криштопин В.Б. страхував свого товариша із-за службового автомобіля. Здавалося, душе стандартна ситуація, адже міліціонерам групи затримання багато разів на день доводиться виїжджати на сповіщення на під охоронні об’єкти, у тому числі у всілякі розважальні заклади. От і цього разу думали охоронці, що хтось не розплатився у селищному кафе або чоловік на підпитку затіяв бійку. Однак до віддаленого кафе завітала озброєні бандити, які намагалися забрали все, й навіть старенькій відеомагнітофон. Якось непомітно персоналу кафе вдалося натиснути тривожну кнопку. Бандити вже виходили із краденим майном і тут вони помітили міліціонера, мить.. і пролунав постріл з обрізу мисливської зброї. Запорожець К.Л. отримав вогнепальне поранення голови, від якого загинув на місті. Злочинці були піймані, однак вже не повернути життя 30-ти річного Констянтина Запорожця, йому посмертно присвоєно спеціальне звання молодший лейтенант міліції та нагороджено орденом «Хрест Слави 2 ступеню». У без батька осталася маленька донька Анастасія та молода 29-ти річна дружина Оксана, що стала невтішною вдовою.

22.08.2012

 

        ОХОРОНА КВАРТИР

 Державна служба охорони за допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з 99,9% коефіцієнтом надійності.

Комплекс послуг включає:

  • - консультації з питань вибору систем безпеки;
  • - монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;
  • - централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;
  • - повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;
  • - мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

За Вашим зверненням фахівці технічної служби ДСО, проаналізувавши всі чинники, що так чи інакше впливають на безпеку, визначать оптимальний кількісний та якісний перелік охоронного обладнання  та встановлять його у  Вашому помешканні. Монтаж, наладка та підключення до пульта централізованого спостереження здійснюються протягом 1-3 діб залежно від обраного типу обладнання.

Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної сигналізації, встановлених у Вашій квартирі. Технічне оснащення підрозділів ДСО дає змогу забезпечувати надійну охорону, як за допомогою телефонної лінії, так і по радіоканалу, а також з використанням стільникового зв'язку.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника квартири (на вимогу) та, якщо це передбачено договором, скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп затримання (ГЗ), які чергують у цій зоні. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група затримання найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові квартири.

У разі порушення цілісності квартири забезпечується її фізична охорона до прибуття власника.

 

Шановні мешканці міст Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна!

З питань забезпечення надійної охорони Вашого житла звертайтесь до Сєвєродонецького МВДСО

за адресою:

 

м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.


 

02.08.2012

 

 

 

  

  ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДСО ПРИ МВС УКРАЇНИ

 

                                         Шановні громадяне!

 

            Державна служба охорони при ГУМВС України у Луганській області – спеціалізована структура, яка з 1952 року на високому професійному рівні забезпечує надійний захист майнових інтересів і життя громадян України. ДСО надає повний комплекс охоронних послуг. Під охороною ДСО – майже 5 тис. об’єктів і понад 4 тис. помешкань громадян. Під захистом Служби квартири, офіси, магазини, великі торгівельні центри, важливі стратегічні об’єкти, дачні будинки тощо. В арсеналі ДСО найновітніша техніка, сучасна зброя, швидкісні авто – все, що допомагає її співробітникам ще ефективніше пильнувати спокій та добробут співвітчизників.

            Державна служба охорони має найпоширенішу в області мережу підпорядкованих підрозділів охорони, які спроможні надавати послуги майже  у всіх населених пунктах області. Співробітники груп затримання пройшли спеціальну підготовку, екіпіровані вогнепальною зброєю та спеціальними засобами. Прибуття груп затримання у разі потреби  відбувається у найкоротший термін.

Останнім часом у супермаркетах, кафе, магазинах можна побачити великі наклейки жовтого кольору, що інформують населення про можливість термінового виклику міліції. Такий спосіб попередження вуличної злочинності ініційований Державною службою охорони та проводиться по всій Україні сумісно з територіальними органами внутрішніх справ

            Сєвєродонецьке МВДСО УДСО при ГУМВС України в Луганській області пропонує Вам розглянути питання щодо укладання договору на охорону Вашого підприємства фізичною охороною, або за допомогою технічних засобів (ПЦО, КТС, обслуговування засобів сигналізації).

Звертаємо Вашу увагу на те, що у порівнянні з іншими суб'єктами охоронної діяльності Державна служба охорони має значно більші можливості та права у наданні охоронних послуг. Це насамперед  - озброєний наряд міліції, який у будь-який час готовий забезпечити на високому професійному рівні захист вашого майна, безпеку Вам та  Вашим підлеглим.

 

19.07.2012

 

 

  ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ МОГСО
    Щодо недопущення квартирних крадіжок

Шановні земляки!
        
За даними статистики МВС щомісяця в містах Сєвєродонецьк, Рубіжне і Кремінна відбуваються десятки квартирних крадіжок. «Дякувати» за настільки невтішну статистику ми повинні багато в чому фінансова криза. Українці, втративши довіру до фінансових установ, перемістили свої заощадження додому. Тим самим зробивши квартири ласим шматочком для злодіїв. Як показує практика в розпал літа і сезону відпусток у місті суттєво зростає кількість крадіжок, а з урахуванням проведення на території Україні «Євро 2012», кількість квартир громадян «без нагляду» збільшилася в багато разів. Розкриття злочинів по квартирних крадіжках - це складна і копітка робота співробітників міліції, головна особливість полягає в тому, що домушники - це, в основному, «гастролери» з інших міст, які після крадіжки дуже швидко їдуть до себе додому. Методи роботи у них особливо не змінилися - розкривають двері, проникають через вікна (наприклад, з даху) і просто заходять в двері, які забули закрити. Тому, охорона квартир сьогодні стає більш ніж актуальною, а установка охоронної сигналізації в квартирі невід'ємною процедурою в облаштуванні житла.
        
Для профілактики випадків крадіжки Держслужба охорони постійно інформує мешканців міста про необхідність захисту свого житла від протиправних посягань. Всі громадяни міста можуть поставити своє житло під охорону. Для середньостатистичної «троячки» це буде коштувати приблизно 2000 -2300 грн., Плюс щомісячна плата в 100 грн. - За ці гроші в квартирі встановлять «сигналку» з датчиками руху, які реагують на злом дверей і найменший шурхіт в квартирі, і подають сигнал на пульт централізованої охорони для виклику наряду міліції групи затримання ДСО. Правда, тим, хто живе на перших поверхах, охорона буде коштувати дорожче, тому що доведеться встановлювати датчики руху, що реагують на розбите скло по всій квартирі, а також біля дверей. Охорона квартир - один з напрямків діяльності Держслужби охорони, яке спеціалізується на установці охоронних систем і готові запропонувати охоронні системи квартир на будь-який смак і гаманець. Для того, щоб жителі міста могли прицінитися, фахівці Державної служби охорони в будь-який час готові прийняти і провести безкоштовну консультацію з питань забезпечення охорони за адресою:


м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.

 

 

 

 Пам'ятайте! Державна служба охорони завжди стоїть на сторожі вашого майна!

 

 

12.07.2012

 

 

 

 

 

ДОВІРЬТЄ ОХОРОНУ СВОГО ЖИТЛА

                        ПРОФЕСІОНАЛАМ 

 

       УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ

              ГУМВС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Шановні громадяне Севєродонецьке МВДСО УДСО при ГУМВС України у Луганській області закликає убезпечити своє майно шляхом встановлення тривожної сигналізації у своїх квартирах, будинках, офісах.

    Триває літо - період відпусток, вікендів і дач, тож повернення додому може стати шоком для господарів, чиє житло залишилося без нагляду. З метою зведення до мінімуму посягання на майно громадян, профілактичного захисту житла Державна служба охорони пропонує охоронну сигналізацію. Вже той факт, що на об'єкті висить табличка «Об’єкт під охороною» на 98% відлякає злочинців. До того ж у ДСО працюють підготовлені загони, також ми пропонуємо повний спектр охоронних послуг, використовуємо лише сертифіковану апаратуру.

   В цілому по Україні та у Луганській області зокрема квартирні крадіжки відбуваються щодня. Найчастіше, на злочини йдуть підготовлені злочинці, які для проникнення до приміщень використовують різноманітні пристосування.

Звертаємо Вашу увагу, що на теперішній час ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ – це єдина озброєна охоронна організація держави, яка забезпечує повний комплекс охоронних послуг.

   Вартість установки сигналізації на приміщеннях з особистим майном громадян становить від 1300 гривень і вище, абонплата за охорону по телефонної лінії становить 100 гривень на місяць, по GSM-каналу - 130 гривень на місяць.

 

Звертайтеся за адресою:

 

м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.

 

 

 

04.07.2012

 

 

Шановні мешканцi мiст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна! 

На сьогоднішній день ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ОХОРОНИ при МВС України - це єдина збройна охоронна організація країни, яка забезпечує повний комплекс охоронних послуг з гарантованою матеріальною відповідальністю

Наша основна задача - попередити злочини проти власності та забезпечити збереження майна всіх верств населення.

   Серед наших клієнтів - підприємства та установи, підприємці і власники квартир, для охорони майна яких є все необхідне - штат професійно навчених співробітників, сучасне обладнання пульта централізованої охорони, засоби зв'язку, вогнепальна зброя, автопарк спеціально обладнаних службових автомобілів, мережа реалізації і установки технічних засобів охорони.         Як показує практика, крадіжки і проникнення на об'єкти і квартири громадян міста, відбуваються на тих об'єктах, де власники майна не дбають про надійність охорони, покладаючись тільки на міцність своїх дверей і замків, а в кращих випадках намагаються організувати охорону своїми силами або особами, непрофесійно підготовленими для цих цілей, але не дарма кажуть, що скупий платить двічі!

        Так, останнім часом почастішали випадки проникнення кримінального елементу на ряд об'єктів і квартир міста, у зв'язку з цим, керівництво Сєвєродонецького міжрайонного відділення Державної служби охорони вкрай стурбоване небажанням багатьох керівників міста використовувати послуги Державної служби охорони, де надійність охорони забезпечується озброєними співробітниками міліції спеціально навченими для затримання злочинців, які мають для цього правову підтримку держави, законна підстава для застосування всіх спеціальних засобів, а в крайніх випадках і на застосування вогнепальної зброї. Адже, більшість злочинів починаються з їх підготовки, і злочинцям, які намагаються проникнути в той чи інший об'єкт або квартиру, далеко не байдуже стан їх охорони та їх технічної укріпленості. При вигляді вивіски про те, що об'єкт знаходиться під охороною міліції, жоден злочинець не захоче мати справу з співробітниками міліції і буде вибирати об'єкт, де охорона відсутня або забезпечується неналежним чином. Для підвищення якості охорони Вашого майна ми рекомендуємо і просимо всіх власників магазинів встановити систему відеоспостереження своїх приміщень, яка в багатьох випадках допоможе в роботі Вашого підприємства, а в разі ускладнення обстановки - допоможе відповідним органам міліції викрити передбачуваного злочинця.

       Підрозділ Сєверодонецького міжрайонного відділення Державної служби охорони готове на співпрацю з усіма громадянами, які зацікавлені в охороні свого майна, ми завжди готові на договірних засадах укласти договори на будь-який комплекс охоронних заходів будь то фізична охорона міліцією або технічна охорона приміщень і квартир громадян; ми проведемо установку та обслуговування засобів сигналізації, для забезпечення термінового виклику наряду міліції охорони ми встановимо систему ручної сигналізації дозволяє дистанційно подати сигнал «Тривоги», ми готові організувати охорону та супровід грошових коштів і цінних вантажів, забезпечити організацію і контроль за роботою відомчої охорони підприємств.

        На даний момент матися і широко застосовується технічна можливість взяття під охорону по GSM каналу об'єктів, квартир, будинків, гаражів і дач громадян на яких відсутня телефонна лінія. Ми готові здійснювати охорону в будь-який зручний для Вас час, особливо це актуально в літній час відпусток, або частих виїздів з міста. Фахівці Державної служби охорони в будь-який час готові прийняти Вас і провести безкоштовну консультацію з питань забезпечення охорони.

 

Звертайтеся за адресою:

 

м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.

 

 

21.06.2012        Керівникам торгівельних та інших підприємств,

                      фізичним особам-підприємцям

 

На сьогоднішній день почастішали випадки злочинних посягань на об’єкти, де зберігаються значні матеріальні цінності, при цьому, як показує практика, їх персонал використовує засоби ручної тривожної сигналізації, як правило, після зникнення злочинців, в результаті чого замовникам охоронних послуг завдаються  значні матеріальні збитки. Сєвєродонецьке міжрайонне відділення Державної служби охорони пропонує Вам дообладнати місця зберігання цінностей сповіщувачами тривожної сигналізації, що дозволяють сформувати сигнал „Тривога” без участі персоналу. З метою запобігання злочинним посяганням вдосконалення систем охоронної і тривожної сигналізації, підвищення надійності збереження грошових коштів та інших матеріальних цінностей надаємо пропозиції:

1.Робочі місця продавців-консультантів відокремити від торговельної зали захисною перегородкою з панцерового скла  класом тривкості не нижче СП-2 відповідно до вимог ГСТУ 78.11.002-99 з обладнаним передавальним механізмом (лотком) для передачі грошової готівки.

2. Розміщення ювелірних виробів та інших дорогоцінних предметів у вітринах з обов’язковим блокуванням їх засобами охоронної сигналізації на розбиття скла та підключенням до цілодобових шлейфів охоронної сигналізації. Укріплення вітринного скла захисними протиударними плівками.

3. Встановити системи відеоспостереження з архівацією даних.

4. Встановити ручні, ножні і радіоканальні системи тривожних сповіщень в доступних і зручних для використання місцях.

5. Обладнати об’єкти сповіщувачами типу „Кукла-М” та іншими сповіщувачами, що дозволяють сформувати сигнал «Тривога» без участі персоналу об’єктів.

6. Установлення сейфів І-ІV класу опору до злому відповідно вимог ДСТУ 4012.1-2001.

3. З метою дистанційного блокування персоналом об’єкта вхідних (тилових) дверей, пропонувати встановлення електромагнітних замків з підключенням їх до системи тривожної сигналізації.

Звертаємо Вашу увагу на випадки злочинних посягань з використанням вогнепальної зброї, які могуть привести к втрати грошових кошти або загибелі людей.

 

Безкоштовну консультацію з питань забезпечення охорони дiзнайтесь за адресою:


м.Северодонецьк               вул.Партизанська, 27

або по т 4-05-50, 4-25-21, 4 - 34-31, цілодобово по т.4-05-40.


м.Рубіжне   та Кремінне     вул.Менделеєва 24а

або по т 7-67-74, 6-49-00,                 цілодобово по т.5-21-44.

 

24.05.2012

 

кнопки термінового виклику наряду міліції

 

Останнім часом у супермаркетах, кафе, магазинах можна побачити великі наклейки жовтого кольору, що інформують населення про можливість термінового виклику міліції.

Такий спосіб попередження вуличної злочинності ініційований Державною службою охорони та проводиться по всій Україні сумісно з територіальними органами внутрішніх справ.

Сутність цієї новації, - зазначає начальник Сєвєродонецького міжрайонного відділення Державної служби охорони (МВДСО) майор міліції Панченко М.А., - що громадянин має можливість реально швидко викликати міліцію. Така кнопка тривожного виклику міліції підключена до пункту централізованого спостереження МВДСО. Наряд міліції повинен прибути за викликом протягом трьох-п’яти хвилин. Порівняйте, скільки часу витрачається на виклик міліції по телефону і розмову з оператором. А далі оператор передає інформацію в райвідділ, на території якого сталося пригода. Там повідомляють слідчо-оперативну групу. Словом, за сприятливих обставин оперативники зможуть прибути за 20-30 хвилин.

Станом 01.05.2012 у нашому місті встановлено 12 кнопок термінового виклику міліції. Список адрес, де розміщено такі кнопки, найближчим часом буде розміщено на офіційному сайті ГУМВС України в Луганській області.

До створення централізованої системи швидкого виклику міліції залучили підприємців, керівників установ та організацій, які з підтримкою віднеслися до такого профілактичного заходу боротьбі зі злочинністю. Адже досить невелика платня у розмірі 200 грн. дозволяє зберігати підприємцю своє майно чи невеличке підприємство від противоправних посягань, та й допомагає мешканцям місця не стати жертвою всіляких злочинних проявів. Тому ДСО звертається до місцевої громади з проханням сприяти втіленні нового проекту. Завдяки централізованій системі швидкого реагування можна буде більш ефективно захистити громадян від противоправних посягань і така новація сприяє більш динамічному економічному розвитку нашого міста.

10.05.2012

 

  Почастішали напади на фінансові установи Луганської області

 

Як не прикро, але на сьогодні можна констатувати той факт, що основною причиною скоєння нападів на банківські установи є відсутність фізичної охорони та їх недостатня технічна укріпленість. Відділення банків, у яких не приділяється увага належному захисту, стають потенційно небезпечними. Так, 16 січня поточного року у м. Алчевську було скоєно напад на одне із відділень «Приват-банка».

Обличчя зловмисника було закутано у шарф, що й визвало підозру у касира. Остання натиснула кнопку тривожної сигналізації та зачинила віконце каси й упала на підлогу. Почувши щось неладне злочинець здійснив постріл з предмету зовнішньо схожого на пістолет й втік. Сигнал «Тривога» надійшов до пункту централізованої охорони Алчевського ВДСО об 15.34. Відразу оператор пульта передав тривожне повідомлення наряду групи затримання Алчевського відділення охорони, який через три хвилини прибув на місце події.

Схоже на те, що порушника, щось дуже налякало, - коментує начальник Алчевського ВДСО Владислав Лебедєв, - можливо й той факт, що фінансова установа знаходиться під охороною ДСО. Всі обставини справи з’ясує слідство. Однак, напевно можна стверджувати, що порушник з’явився раптово, однак для працівників банку це не стало несподіванкою. Була натиснута сигналізація, та миттєво співробітники Алчевського ВДСО среагували на тривожне сповіщення.

 

18.04.2012Обновлен 14 июл 2014. Создан 20 апр 2012