Державна служба охорони
Северодонецький ВДСО

Пультова охорона
 

 

 

 

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

 ДСО забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 200 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують понад 600 груп затримання Державної служби охорони. 

Під пультовою охороною ДСО перебуває близько 120 тисяч об'єктів усіх форм власності: від торговельного павільйону до підприємств-флагманів вітчизняної промисловості. 

Пропонуються такі послуги:

- консультації з питань вибору систем безпеки,

проектування комплексних систем безпеки різного ступеня складності;

- монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки, пожежної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу;

- централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;

- централізоване спостереження за станом тривожної сигналізації;

- дистанційне відеоспостереження за об'єктом;

- повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони,

- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Монтаж, налагодження та підключення до пульту централізованого спостереження здійснюється в найкоротший термін залежно від характеристик об'єкта й обраного типу обладнання. Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, встановлених на об'єкті. Технічне оснащення підрозділів ДСО дає змогу забезпечувати надійну охорону як телефонізованих об'єктів - по провідних лініях, так і не телефонізованих - по радіоканалу та з використанням стільникового зв'язку. Час охорони визначає замовник.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника та скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп затримання (ГЗ), які чергують у цій зоні. Після прибуття  на місце члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові об’єкту.

У разі порушення цілісності об’єкту забезпечується його фізична охорона до моменту прибуття власника.Создан 24 мар 2012