Державна служба охорони
Северодонецький ВДСО

Охорона квартир
ОХОРОНА КВАРТИР

 Державна служба охорони за допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з 99,9% коефіцієнтом надійності.

На сьогодні захист свого майна нам довірили понад 150 тисяч сімей українців та іноземних громадян і щороку їх кількість зростає на 10-20 тисяч.

Комплекс послуг включає:  

  • - консультації з питань вибору систем безпеки;
  • - монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;
  • - централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;
  • - повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;
  • - мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

За Вашим зверненням фахівці технічної служби ДСО, проаналізувавши всі чинники, що так чи інакше впливають на безпеку, визначать оптимальний кількісний та якісний перелік охоронного обладнання  та встановлять його у  Вашому помешканні. Монтаж, наладка та підключення до пульта централізованого спостереження здійснюються протягом 1-3 діб залежно від обраного типу обладнання.

Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної сигналізації, встановлених у Вашій квартирі. Технічне оснащення підрозділів ДСО дає змогу забезпечувати надійну охорону, як за допомогою телефонної лінії, так і по радіоканалу, а також з використанням стільникового зв'язку.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника квартири (на вимогу) та, якщо це передбачено договором, скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп затримання (ГЗ), які чергують у цій зоні. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група затримання найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові квартири.

У разі порушення цілісності квартири забезпечується її фізична охорона до прибуття власника.

 

 

 

 

 Создан 24 мар 2012